בולד אישי איזבל

בעידן שבו הטכנולוגיה היא חלק עיקרי ובלתי נפרד מחיינו אי אפשר שלא לתהות כמה טוב וכמה רע זה גורר אחריו. חבריי לקבוצה מדברים על ההשפעות השליליות של הטכנולוגיה עלינו, אך אני בחרתי שלא לצאת נגד הדבר שגורם לחיי כולנו להיות נוחים יותר, קלים יותר, ובכלל- להיות ברמה טובה יותר, אלא לספר על הצד חיובי של הטכנולוגיה.

הטכנולוגיה מאפשרת לנו לתקשר עם אנשים בקצה השני של העולם בשניות, ללא קשר למרחק הגאוגרפי בינינו (למשל, להראות אנשים בפייס טיים, שיחות סקייפ, התכתבות בכמה שפות)

אז נכון, רשתות חברתיות אלו פלטפורמות אדירות לבריונות ואלימות, אך כמו בחיים האמיתיים, יש ללמוד להתמודד עם זה בחוכמה. (סרטון של מישהו במחשב רואה קללות, הוא מתעצב, סוגר את המחשב ומחייך-קומדי)

הטכנולוגיה הביאה איתה אמצעים לבידור ילדים-למשל, הטאבלט והסמארטפון- אמנם, אנו לא יכולים לשלוט באופן מוחלט על התוכן הנצפה אך כמות התוכן האין סופית נותנת לכל אדם אפשרות לבטא את עצמו, מאפשרת לנוער וילדים למצוא את האנשים להזדהות איתם ולמצוא את המקום שלהם בחברה, ולגלות כל מה שמעניין אותם בקלות, ממדעי החלל ופילוסופיה ועד תפירה וציור.

ההבדל בין הדור הצעיר והדור המבוגר הוא ניכר, אלה ילידים דיגיטליים ואלה מהגרים דיגיטליים, נורא קשה למצוא שפה משותפת. אך באותו הזמן הטכנולוגיה עוזרת לילידים ולמהגרים לשמור על קשר, היא מצילה את חייהם של השניים ונותנת מקום לילידים לפתח עוד ועוד את הטכנולוגיה שתעזור לא רק להם, אלא גם למהגרים שהולכים ופוחתים, למשל הטכנולוגיה הרפואית שבימינו מעלה את ממוצע אורך החיים ל87.6 שנים.

בשנת 2019 ישראל שיגרה לחלל את החללית הישראלית הראשונה, חללית "בראשית"

יש לנו אפשרות לתכנן את הגנים של העובר

התגלו גלי הכבידה והתרומה של זה למסע בחלל

מכוניות הפועלות על חשמל במקום דלק ומצמצמות פגיעה איכות הסביבה

המשגרים של space x

אילון מאסק בכללי

כל אלו ועוד התאפשרו לנו בזכות הטכנולוגיה, שרבים אוהבים לדבר גם בגנותה, ובתור התלותיים במערכת היחסים הזאת, אין לנו לאן לברוח- לטוב ולרע.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s