מי אנחנו

עמית מוסאי, 17, תלמידת מקיף "רבין" באר שבע. הנושא הקבוצתי שלנו בעבודת הגמר בתקשורת הוא: השפעות הטכנולוגיה על החברה ,הנושא שאני בחרתי הוא פער בין דורות. הנושא עוסק על הטכנולוגיה של פעם והטכנולוגיה של היום בין המבוגרים לצעירי הדור של העתיד. בעוד שיש אנשים שחייהם סובב סביב האינטרנט והטכנולוגיה יש כאלה שעוד לא יודעים להתמצא בה כלל מה שגורם לפער בין הדורות.

דניאלה ויללובוס בת 17 תלמידת מקיף רבין בש. בעקבות שהנושא הקבוצתי שלנו זה השפעות הטכנולוגיה על החברה , הנושא האישי שאני בחרתי הוא ההתמכרות של החברה לטכנולוגיה. בעבודה שלי רציתי להראות עד כמה החברה שלנו גם צעירים וגם מבוגרים מכורים לטכנולוגיה .

אופל אברהם, 17, תלמידת מקיף "רבין" באר שבע. הנושא הקבוצתי שלנו בעבודת הגמר בתקשורת הוא השפעות הטכנלוגיה על החברה, והנושא שבחרתי להתמקד עליו הוא אובדן הילדות . אובדן הילדות זוהי תופעה נפוצה בדורות האחרונים והיום זה מובן מאליו ולכן רציתי להציג את הבעיה ולחקור עליה.

איזבל, 17 , תלמידת מקיף "רבין" באר שבע. הנושא שלי עוסק בהשפעות הטכנולוגיה על החברה שלנו היום. כמו לכל דבר, אנו מגיבים בדרכים שונות לקידום ושינוי, התפתחות הטכנולוגיה היא זה בדיוק. אני מביאה לדוגמא כמה בעיות שנוצרות ילד עם זה ומראה כי הן לא בהכרח שליליות.

אורן פיקדו, תלמיד יב' במקיף רבין ב"ש. בחרתי לכתוב ולצלם בולד אישי על הסכנות של בריונות ברשת.